Засоби медичного захисту. Придбати засоби медичного захисту в Києві

Забруднення навколишнього середовища — постійний супутник науково-технічного прогресу. Радіація, хімічні відходи, віруси, токсини і просто несприятлива екологія шкодять людському організму, завдаючи непоправної шкоди здоров’ю. Щоб уберегти себе і своїх близьких, використовуйте засоби медичного захисту.

Класифікація

Засоби захисту розрізняються в залежності від характеру ситуації, що вимагає їх застосування: проти радіаційного впливу, хімічних отруєнь, побутових аварій, для знищення збудників інфекційних захворювань, для ліквідації токсичних речовин.

До засобів захисту відносяться спеціалізовані препарати, покриття, медичний інструментарій, медичні костюми, медичне взуття і навіть домашня аптечка. Убезпечити себе від можливого впливу дуже просто: аптечка повинна бути грамотно розроблена і ретельно укомплектована. Обов’язково під рукою повинні бути стерильні маски, одноразові пелюшки, шприци, халати, бахіли, ціна яких доступна практично кожній людині.

Як медпрацівники забезпечують собі безпеку?

Організм будь-якого медпрацівника постійно переживає фізичні і моральні перевантаження. Крім цього, лікарі часто піддаються хімічному і навіть радіоактивному впливу. Щоб зберегти здоров’я, використовують спецодяг, спецмеблі, спецпокриття. Звичайно, весь медперсонал обробляють шкіру та одяг спеціальними розчинами для абсолютної стерильності процедур.

Зона ризику

У зоні ризику різних впливів, у першу чергу, знаходяться люди, які працюють у небезпечних умовах: шахтарі, рятувальники, військові, поліцейські, співробітники електростанцій, вчені. Професіоналам небезпечних сфер діяльності використання засобів захисту від впливів обов’язкове.

Наша компанія «3d-farm» пропонує убезпечити Вас від будь-якого виду впливу. До продажу представлено різноманітність засобів захисту від будь-яких речовин. Бережіть своє здоров’я та дотримуйтесь правил безпеки!