З чого роблять вироби медичного призначення? Купити вироби медичного призначення в Києві

Асортимент компанії «3d-farm» складається тільки з якісних медичних виробів призначення. Вони виробляються зі спеціальних матеріалів, що гарантують безпеку під час проведення операцій і діагностичних процедур.

Матеріали для створення медичних виробів

  • Спандбонд. Нетканий матеріал, створений з поліпропілену. Він стійкий до дії кислот, легко піддається стерилізації. З нього роблять хірургічні костюми, одноразову білизну, захисні шапочки, бахіли. До його недоліків можна віднести низькі показники бактеріопроніцаемості.
  • Ламінований спандбонд. Це спандбонд, бактеріопроніцаемость якого поліпшена за рахунок ламінування поліетиленом. Відрізняється пластичністю, гідронепроникний. Ламінований спандбонд застосовуються у виробництві виробів, що забезпечують безпеку медперсоналу, наприклад, для створення костюмів АнтиСНІД.
  • СМС. Тришаровий пропіленовий матеріал. Він складається з двох шарів спандбонда, між якими прокладений мелтблаун (поліпропілен товщиною 0,01-0,2 dtex). Ця сировина має абсорбуючі властивості, вона не пропускає рідини, хімікати, жири, а по антибактеріальним характеристиками перевершує спандбонд в 7-10 разів. Використовується для виробництва засобів медичного захисту, як фільтр в медичних масках.
  • СММС. Переплетені нитки спандбонда і мелтблауна, скріплені термічним способом.
  • Спанлейс. Неткане сировину, створюване склеюванням віскозних і поліефірних волокон. В процесі виробництва замість клею використовуються струмені води, що подаються під великим тиском. Виходить легкий, м’який, екологічно чистий матеріал. За рівнем комфорту його можна порівняти з бавовною. З нього роблять медичний одяг, стерильні серветки, вироби для обробки ран.

Необхідність використання одноразових операційної білизни

Наукові дослідження показали, що використання одноразової стерильної білизни і медичних костюмів, зменшує ризик розвитку інфекції, виникнення ускладнень після операцій і скорочує період відновлення пацієнтів. Для лікарні купівля медхалатів, хірургічного одягу, пелюшок одноразового використання дозволяють заощадити кошти на стерилізацію і прання.