Види спецодягу для медпрацівників. Купити спецодяг для медпрацівників в Києві

Медичні працівники — категорія людей, які дуже серйозно ставляться до свого зовнішнього вигляду, адже від цього залежить здоров’я і благополуччя їхніх пацієнтів. Сьогодні медичний одяг повинен бути не тільки функціональним і якісним, але і виглядати красиво й охайно, враховувати віяння моди.

Різновиди спецодягу медичного призначення:

  1. Класичний медичний халат є основою професійного гардеробу лікарів, молодшого та середнього медперсоналу. Цей незамінний атрибут лікування використовували ще середньовічні лікарі. Сьогодні різноманітність халатів вражає палітрою фасонів, стилів і колірних рішень. У жіночих моделях часто використовуються декоративні елементи — облямівки, окантовки, вставки або застібки-блискавки.
  2. Медичні костюми використовують співробітники стаціонарного відділення. Костюм складається зі штанів і сорочки, що не сковує рухів і дозволяє здійснювати максимальну кількість маніпуляцій швидко і точно. Костюм може бути жіночого або чоловічого фасону, але його зовнішній вигляд досить стриманий.
  3. Хірургічні костюми хірурги, медсестри та молодший персонал надягають під час роботи в операційній. Специфіка цього одягу полягає в особливій суворості крою, абсолютній відсутності блискавок, замків, гудзиків, декоративних елементів. Для пошиття костюмів використовують блакитну або зелену тканину. Це пов’язано з типом освітлення операційних блоків — яскраве світло не подразнює очі, відбиваючись на поверхнях пастельних холодних кольорів. Жіночі та чоловічі варіації практично ідентичні, але жіночі сорочки дещо приталені.

«3d-farm» пропонує придбати медичні вироби за найкращими цінами в Україні

Співробітники нашої компанії готові відповісти на всі Ваші запитання з приводу підбору, купівлі та експлуатації спецодягу в режимі онлайн або при особистій зустрічі. Весь асортимент товарів відрізняється високим рівнем якості, зовнішньою естетичністю і зручністю експлуатації. Звертайтеся в «3d-farm», ми націлені на плідну та довготривалу співпрацю!