Сучасні тенденції у сфері медичного обладнання. Купити медичне обладнання в Києві

Медичне обладнання в двадцять першому столітті вражає різноманітністю і функціональністю. 3D-принтер для відтворення органів, апарат штучного кровообігу, біологічні протези — все, що ще вчора здавалося науковою фантастикою, вже сьогодні стало реальністю.

Штучне серце

Дорога і незручна технологія, яка зберігає життя — так можна сказати про цей медичний засіб. Пацієнти з гострою серцевою недостатністю та іншими недугами можуть жити вдома — їм встановлюють пристрій допоміжного кровообігу (VAD). VAD є імлантовуваним насосом, що допомагає серцю перекачувати кров.

Бездротовий пристрій для УЗД

Зовсім недавно компанія Siemens представила унікальний у своєму роді переносний пристрій — перший мобільний апарат для УЗД з портативним сканером. Фахівці вважають, що це великий прорив у сфері медичної науки, адже відтепер ефективність діагностики вдома зросте в рази.

Лікування гаймориту без проколів!

Хворі на гайморит прекрасно знають, що таке прокол — це крайня міра у лікуванні хвороби, коли пазухи проколюють спеціальним шприцом з метою видалення скупчення гною. Не так давно американська компанія XprESS презентувала нове рішення лікування гаймориту — медичний інструмент, що нагадує трубку для виведення гною.

Біодрук людських органів

У 2003 році вченим Томасом Боландом була запатентована технологія друку клітинами. З цього дня мрія людства про штучне відтворення органів стала реальністю. Сьогодні ця галузь є однією з найбільш перспективних та інвестованих у всьому світі. В процесі «біопринтинга» використовується фоточутливий гідрогель або інший специфічний матеріал. Перший вдалий досвід «биопринтинга» було здійснено в 2006 році — тоді штучним шляхом було створено 7 сечових міхурів.

Сучасний асортимент компанії «3d-farm»

Ми пропонуємо придбати вироби медичного призначення, що відповідають всім сучасним стандартам — від бинтів, марлевих пов’язок та рукавичок до меблів і устаткування. Прислухайтеся до свого організму, ведіть здоровий спосіб життя, і при першій необхідності придбати медичні вироби звертайтеся в українську компанію «3d-farm».