Специфіка медичного одягу. Придбати медичний одяг в Києві

Еволюція медичного одягу налічує багатовікову історію. Дві тисячі років тому більшість медиків носили тільки широкі фартухи, в період Середньовіччя до них додалися високі рукавиці, а зображення «чумних докторів» з моторошними пташиними дзьобами і чорними мантіями сьогодні є нічними кошмарами багатьох людей.

У чому ж полягає специфіка сучасного одягу медпрацівників?

  • Сьогодні медичні костюми, як правило, передбачають покриття всієї площі тіла лікаря, що цілком логічно, адже лікувальний процес повинен бути стерильним.
  • Характерний білий колір медичного халата теж цілком виправданий з практичної точки зору, адже на світлій тканині добре помітні великі і маленькі забруднення, що дуже важливо для лікарів, які щодня контактують з десятками хворих людей і ризикують стати переносниками захворювань.
  • Хірургічні костюми неодмінно повинні бути ергономічними, володіти здатністю до водо — і крововідштовхування.
  • Стійкістю до хімічного впливу в лікувальному процесі повинен відрізнятися не тільки одяг та інструментарій, але й медичні меблі, які досить часто піддаються впливу хімічно активних речовин, але при цьому повинні зберігати гідний зовнішній вигляд і функціональність.
  • Однією з ключових вимог до одягу лікаря є такий важливий аспект, як психологія зовнішнього вигляду. Не варто забувати, що зовнішній вигляд доктора повинен вселяти довіру і впевненість, бути естетичним і простим. У наші дні існують різні варіанти кольорового рішення, і, як наслідок, поширене різне сприйняття образу медпрацівників.

Де і як підібрати оптимальний медичний одяг?

Українська компанія «3d-farm» пропонує Вам широкий вибір продукції медичного призначення, яка відповідає всім перерахованим вимогам, а саме: стерильності, ергономічності, стійкості до хімічного впливу і зовнішній естетичності. Крім цього, «3d-farm» гарантує індивідуальний підхід до кожного покупця і демократичну цінову політику.