Українська компанія "3d-farm" запрошує до співпраці оптових покупців!

Ми пропонуємо економічно вигідні умови — низькі ціни, гнучку систему знижок, відстрочки платежів та інші переваги. Для Вашої зручності нашими спеціалістами був розроблений автоматизований веб-сервіс, користуючись яким, Ви можете придбати медичні халати, замовити медичні товари, дезінфікуючі засоби, інструменти, матеріали і оформити покупку онлайн.

Інформація для оптових покупців:

Ми гарантуємо максимально швидку доставку у будь-який куточок України і відвантаження товару безпосередньо клієнтові. Щоб процес співпраці був комфортним, компанія реалізує політику персонального менеджменту, підбираючи індивідуальний підхід до кожного.

«3d-farm» пропонує своїм клієнтам ідеальну комбінацію демократичних цін, високої якості засобів медичного захисту, медичних халатів, інструментів і обладнання, оперативну доставку та індивідуальне обслуговування.

Співпраця з нами:

Стати нашим клієнтом — дуже вигідне рішення, скористатись яким можна навіть не виходячи з дому. Ми орієнтовані на довгострокове плідне співробітництво з кожним споживачем нашої продукції.

Детальні умови

Більш докладні умови спільної роботи, а також подробиці системи оптових знижок, Вам розповість особистий менеджер. Зв’язатися з ним прямо зараз Ви можете за адресою та телефонами, вказаними у розділі «Контакти».

Назва компанії

Місто

Контактна особа

Код ЕДРПУ

Телефон

Email

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Ім'я

Тел

Ваш e-mail

Тема

Повідомлення