Небезпечні наслідки нестерильних процедур. Придбати засоби медичного захисту

Коли розмова заходить про здоров’я, в уяві більшості з нас виникає образ лікаря в медичному халаті. Чому всі медпрацівники носять білий одяг в підлогу і гумові рукавички — ні для кого не секрет, адже будь-які маніпуляції з людським організмом повинні бути стерильними.

Чому стерильність — це так важливо?

Відсутність сторонніх мікроорганізмів на одязі лікаря, медичному обладнанні та ліках — одна з головних умов успішного лікування. Нехтування цим правилом веде за собою незворотні наслідки:

  • неправильне засвоєння організмом препарату;
  • інфільтрат — скупчення в тканинах організму клітинних елементів з домішками крові і лімфи;
  • абсцес — гнійне запалення тканин з їх розплавленням і утворенням гнійної порожнини, може розвинутися в підшкірній клітковині, м’язах, кістках, а також в органах або між ними;
  • пошкодження кров’яних судин або нервів;
  • зараження крові;
  • відмирання живих тканин, гангрени;
  • зараження пацієнта такими смертельно небезпечними вірусами, як гепатит або ВІЛ.

Уникнути подібних ускладнень — дуже просто

Щоб лікарські маніпуляції і лікувальні процедури принесли пацієнтові тільки користь, дуже важливо вчасно подбати про дезінфекцію маніпуляційної та медичних костюмів. Необхідно ретельно очистити всі поверхні в приміщенні, а також придбати спеціальне медичне обладнання, одноразові комплекти одягу, взуття і покриттів.

«3d-farm» пропонує Вам придбати засоби медичного захисту за доступними цінами

В асортименті нашої компанії представлено розмаїття абсолютно стерильних виробів медичного призначення для процедур і операцій широкого спектру, а саме: гінекологічних, акушерських, хірургічних, офтальмологічних, травматологічних та інших. Звертайтеся в нашу компанію «3d-farm», де Вам запропонують необхідне медичне забезпечення високої якості за демократичними цінами.