Переваги одноразового медичного одягу

Медичні установи є місцями скупчення великої кількості людей, в тому числі пацієнтів, які страждають тими чи іншими захворюваннями. Медперсонал зобов’язаний носити спеціальну форму, яка створює бар’єрний захист. При здійсненні оперативних втручань, в реанімації і інших приміщеннях, де необхідно дотримання високо рівня антисептики одяг персоналу повинен бути стерильним. Для цих цілей відмінно підходять одноразовий одяг «Славна».

Детальніше

Види медичних халатів

Без медичних халатів не обійтися як в державній лікарні, так і в приватних медичних центрах. Одноразові хірургічні костюми дозволяють забезпечити дотримання санітарних і гігієнічних норм в коридорах, кабінетах, лабораторіях і операційних.

Детальніше

Як вибрати набір для гінекологічного огляду?

Ринок медичних інструментів пропонує великий вибір наборів гінекологічних оглядових, купити які можна в аптеці або спеціалізованому магазині. Існують різні варіанти гінекологічних наборів, і визначитися з тим, який потрібен саме Вам нерідко виявляється непросто. Які складові є обов’язковими, а які використовуються для здійснення додаткових маніпуляцій?

Детальніше

Як правильно вибрати медичний одяг?

Ще декілька років тому медична уніформа була простим білим халатом абсолютно однакового дизайну. Сучасна «лікарняна мода» зробила величезний крок вперед. Придбати вироби медичного призначення і спецодяг для медпрацівників тепер можна вибираючи серед величезного розмаїття фасонів, кольорів, матеріалів.

Детальніше

Види засобів індивідуального захисту

Медичні засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) сприяють забезпеченню безпечності виконання робіт і захисту здоров’я медичних працівників. Крім того, вони мають бути зручними і покликані сприяти робочому процесу. Метою використання будь-якого ЗІЗ є зниження до допустимих значень або повне запобігання впливу небезпечних і шкідливих виробничих факторів на людину.

Детальніше

Хірургічні костюми – зручність понад усе

Хірургія – важлива і відповідальна галузь медицини. Чуючи слово «хірург», мимоволі постає перед очима суворий, рішучий і непохитний образ лікаря-хірурга у білосніжному медичному халаті, медичній шапочці-ковпаку і гумових рукавичках. Сучасний медичний одяг вражає широким асортиментом, який дозволяє обрати не тільки максимально зручний медичний виріб, але й привабливий дизайн, кольорову гаму, матеріал.

Детальніше