Вибрати медичний одяг

Ще декілька років тому медична уніформа була простим білим халатом абсолютно однакового дизайну. Сучасна «лікарняна мода» зробила величезний крок вперед. Придбати вироби медичного призначення і спецодяг для медпрацівників тепер можна вибираючи серед величезного розмаїття фасонів, кольорів, матеріалів.

Обираючи одяг для медперсоналу, особливу увагу слід звертати на:

  1. Матеріал. Якість тканини безпосередньо впливає на зовнішній вигляд виробу і комфорт співробітника. Оптимальний вибір — натуральні тканини. Наприклад, бавовна не викликає подразнень, підходить алергікам, не пристає до тіла, забезпечує природну вентиляцію шкіри. Наявність незначної кількості синтетичного матеріалу в складі дозволяє довше зберігати зовнішній вигляд одягу, продовжити термін експлуатації.
  2. Розмір. Правильно підібраний розмір не буде обмежувати рухів або створювати незручності пов’язані з надмірно просторим кроєм.
  3. Крій, колір. Якщо в медустанові передбачена форма певних кольорів для різних груп персоналу, то обирати одяг необхідно відповідно до цього поділу. При відсутності суворих правил дрес-коду вибір кольору і фасону залежить від особистих переваг медпрацівників.

У певних випадках до спецодягу висуваються особливі вимоги:

— Забезпечення антистатичного ефекту.

— Наявність водовідштовхуючих властивостей.

— Наявність антибактеріальної покриття.

Для лікарів-хірургів найкращий варіант — купити одноразовий халат, який гарантує дотримання абсолютної стерильності.

Де придбати медичні вироби?

Інтернет-магазин «3d-farm» пропонує клієнтам широкий вибір медичного одягу різних кольорів і фасонів. Також Ви можете придбати медичні меблі та обладнання, антисептичні засоби, одноразовий одяг «Славна», інструменти та матеріали. Ми співпрацюємо з перевіреними європейськими та вітчизняними виробниками, продукція яких відповідає високим стандартам якості.