Як обрати компресійний трикотаж? Медична техніка. Вироби медичного призначення. Медичні товари

Купуючи медичну техніку, вироби медичного призначення, важливо знайти дійсно якісний товар, який буде відповідати всім оголошеним властивостям. Компресійний трикотаж широко використовується для профілактики і лікування варикозних захворювань вен.

Обираємо якісні медичні товари

Сучасні вироби компресійного призначення є зручними і комфортними у використанні, мають привабливий зовнішній вигляд. Обираючи подібні товари слід враховувати деякі важливі моменти.

— Клас компресії.

Правильний вибір цього параметру допоможе досягти найкращого лікувального ефекту. Точно визначити потрібний Вам клас може лікар-флеболог, який визначає стадію захворювання за допомогою УЗД.

— Розмір.

Вірно підібраний розмір є гарантією комфорту і ефективного використання. Його слід обирати враховуючи індивідуальні анатомічні параметри. Недостатньо керуватись у виборі лиш значеннями зросту та ваги. В такому випадку виріб не можна назвати лікувальним і його застосування можливо вважати хіба що профілактичним. Здійснити правильний вибір допоможуть спеціальні таблиці, які надаються виробником компресійного трикотажу для коректного визначення необхідного розміру.

— Маркування.

Колготи, панчохи та гольфи медичного призначення ні в якому разі не можуть маркуватись позначкою DEN. Такі вироби окрім відсутності необхідного медичного ефекту здатні завдати значної шкоди, адже розподіл навантаження (тиску) у них є неправильним (на щиколотці нижче, ніж на стегні), що викликає застій рідини у ногах. Лікувальний трикотаж маркується відповідно до міжнародних стандартів компресійних виробів RAL.

Де краще придбати?

Купуючи медичний одяг в інтернет-магазині «3d-farm», Ви отримаєте вичерпні консультації, високу якість та гідний сервіс. Відчуйте комфорт покупок в надійного постачальника виробів медичного призначення. Зручний віртуальний каталог дає змогу ознайомитись з асортиментом, дізнатись детальні характеристики, відгуки та здійснити покупки онлайн.