Набір для гінекологічного огляду

Ринок медичних інструментів пропонує великий вибір наборів гінекологічних оглядових, купити які можна в аптеці або спеціалізованому магазині. Існують різні варіанти гінекологічних наборів, і визначитися з тим, який потрібен саме Вам нерідко виявляється непросто. Які складові є обов’язковими, а які використовуються для здійснення додаткових маніпуляцій?

Базовий гінекологічний набір

Цей набір є основою для інших і складається з наступних компонентів:

— Латексні рукавички;

— Гігієнічна пелюшка;

— Оглядове дзеркало Куско.

Всі складові є стерильними і розраховані на одноразове застосування.

Додатковими інструментами, що йдуть в комплекті, можуть бути:

— Шпатель Ейера використовується для взяття матеріалу для цитологічних досліджень, мазків на мікрофлору.

— Ложечка Фолькмана — двостороння паличка з робочими частинами у вигляді ложечок різного розміру. Дозволяє здійснювати забір матеріалу зі стінок шийки матки, цервікального каналу та уретри.

— Цитощіточка — являє собою інструмент-паличку, який можна згинати під потрібним кутом і робочу частину з м’якими еластичними щетинками. Подібна будова дозволяє отримати необхідну кількість біологічного матеріалу, уникнувши травмування слизової оболонки.

— Предметне скло маркується і використовується для підготовки мазків до лабораторної діагностики.

Обираючи набір, слід звертати увагу на вказаний в описі розмір дзеркала. Існують розміри XS, S, M, L, які відрізняються довжиною і внутрішнім діаметром. Для тих, хто готується до пологів або перебуває в стаціонарі гінекологічного відділення, також може знадобитися одноразовий одяг «Славна», комплект одягу та покриттів операційних акушерський.

Компанія «3d-farm» пропонує великий асортимент медичних інструментів, супутні матеріали, а також гінекологічні набори за привабливими цінами.