Яким має бути взуття медперсоналу? Медичний костюм. Медичне взуття. Хірургічний костюм. Медичний одяг в Києві

Яким би зручним не був медичний костюм, без зручного взуття медперсоналу не обійтися. Якщо взуття не відповідає гігієнічним і фізіологічним вимогам, тривала ходьба або статичне положення згубно впливають на хребет, суглоби, м’язи ніг. Лікарі як ніхто інший знають про це, тому віддають перевагу якісному і комфортному взуттю.

Функціональні вимоги до медичного взуття

  • Ергономічність – зменшує втомлюваність. Широкий піднятий носок гарантує відсутність перетискання, появу мозолів, гігієнічна устілка попереджує появу тріщин та інших неприємних наслідків.
  • Амортизаційність – «протиударний» ефект при ходьбі. Товста підошва з рельєфним малюнком дозволяє уникнути ковзання, а еластичний матеріал забезпечує оптимальну амортизацію при пересуванні.
  • Антимікозність – запобігає появі грибків.
  • Анатомічність – підтримує зручне положення і природну форму стопи. Слід обирати моделі в яких є ортопедична устілка. Завдяки їй навантаження розподіляється рівномірно і навіть при довготривалій ходьбі не відбувається перенавантаження попереку, колінних суглобів, хребта.
  • Провітрюваність – протидіє пітливості. Найкращим варіантом стане взуття, виготовлене з натуральної шкіри. Особливу увагу слід приділити перфорації передньої частини, яка дозволяє нозі «дихати».

Правильний вибір взуття дозволяє відпрацювати цілу зміну з мінімальним навантаженням на ноги. Сучасне розмаїття кольорів дає змогу підібрати взуття відповідно до тону медичного халату або хірургічного костюму (від традиційного білого до будь-яких яскравих і строкатих відтінків).

Як придбати медичний одяг в Києві?

Звертаючись в інтернет-магазин «3d-farm», Ви отримаєте ввічливе обслуговування консультантів, допомогу у виборі потрібного виробу. Ми допоможемо обрати якісне і комфортне взуття відповідно до потрібного розміру, матеріалу, дизайну. Швидка доставка не примусить довго чекати, а персональний менеджер відповість на усі запитання, які виникнуть у ході співробітництва.