Види медичних халатів

Без медичних халатів не обійтися як в державній лікарні, так і в приватних медичних центрах. Одноразові хірургічні костюми дозволяють забезпечити дотримання санітарних і гігієнічних норм в коридорах, кабінетах, лабораторіях і операційних.

При здійсненні численних маніпуляцій в перев’язувальних і процедурних, медперсоналу не обійтися без стерильних інструментів і одягу. При відвідуванні хворих родичів відвідувачам найчастіше потрібна наявність нестерильного медичного халата. Підвищити безпеку в лікарні, знизити витрати на стерилізацію допоможе використання спеціалізованого одягу.

Різновиди халатів

Залежно від призначення можна виділити:

  1. Стерильні. Призначені для проведення хірургічних втручань, маніпуляцій, які вимагають стерильності. Як правило, такі халати мають регульований комір, зручні застібки. Додатковий захист і фіксацію забезпечують спеціальні зав’язки, кнопки або резинка.
  2. Нестерильні. Головне призначення — використання лікарями в оглядових, приймальних кабінетах. Даний різновид також широко використовують масажисти, косметологи.

Залежно від можливості повторного використання:

  1. Одноразові. Чудовий варіант для проведення процедур і операцій, де важливе дотримання абсолютної стерильності. Одноразові хірургічні халати, які використовуються під час особливо тривалих і складних операцій, мають підвищений захист в певних зонах (передня частина, рукави), що допомагає уникнути потрапляння біологічних рідин на тіло хірурга. Подібний захист забезпечується завдяки багатошаровій структурі.
  2. Багаторазові. Використовуються при прийомі пацієнтів і не є стерильними, можуть бути жіночими, чоловічими, відрізнятися різноманітним дизайном комірів, застібок, різною довжиною, кольором і т.д.

Де придбати медичні вироби?

Компанія «3d-farm» пропонує своїм клієнтам придбати медичне взуття, комплекти одягу хірургічні, інструменти, шовний, розхідний матеріал, засоби індивідуального захисту. Зробивши замовлення у нас, Ви отримуєте продукцію високої якості за прийнятними цінами.