31-logo2

Той, хто чекає можливості зробити відразу багато хорошого, ніколи нічого не зробить. Життя складається з дрібниць. Дуже рідко з’являється можливість зробити відразу дуже багато. Істинна велич полягає в тому, щоб бути великим в дрібницях.

Семюель Джонсон, 1709-1784, англійський письменник і мислитель

Ти можеш творити чудеса!

Місія проекту — допомога дітям, які потребують або перенесли нейрохірургічні втручання, а також дітям з вадами розвитку нервової системи.

Історія створення

Проект був створений в 2009 році невеликою групою однодумців, серед яких батьки дітей, які тривалий час перебували в дитячій клініці Інституту нейрохірургії. Які, займаючись лікуванням і реабілітацією власних дітей, на своєму досвіді розуміють скрутне становище, в яке потрапляють хворі дітки та їхні родини. А в 2011-му році, з дозволу і за підтримки Тетяни Войно-Ясенецького (внучки святителя), зареєстровані офіційно як Благодійний фонд імені Св. Луки (Войно-Ясенецького).

TV-300x201
Олександра Телятникова і Тетяна Войно-Ясенецька.

Принципи роботи:

Фонд сьогодні

Основна діяльність якого зосереджена в дитячому відділенні Київського Інституту нейрохірургії ім. Ак. Ромоданова, де ми системно працюємо вже більше 4х років. Займаємося забезпеченням лікування відмовних і дитбудинківських дітей, а також дітей з малозабезпечених сімей: покупкою ліків, харчування, засобів гігієни, медичних витратних матеріалів та обладнання. Контролюємо виконання приписи лікарів і намагаємося відстежувати подальшу долю своїх підшефних малюків.

Наші програми >>
Як відбувається робота щодо забезпечення лікування дітей >>

У нас є один співробітник, вона ж і директор фонду та волонтер і фанат своєї справи — Наталія Гращенкова, практично постійно перебуває в нейрохірургії в якості соціального працівника. Наталія контактує не тільки з мамами, але в більшій мірі з докторами і хірургами. Її допускають на лікарські п’ятихвилинки і обходи. Ще 3-5 хлопців-волонтерів допомагають у вільний від своєї роботи час.

На сьогоднішній день, у нас є два основних спонсора — це 2 багатодітні київські родини. І, з огляду на важке економічне становище в країні і бізнесі, виділяти з сімейних бюджетів суми стає важче і важче.

Та й того що зараз є — катастрофічно не вистачає. Доводиться приймати дуже важкі рішення: кому ми можемо допомогти з забезпеченням лікування, а кому — ні. А це часто питання життя і смерті.

Якщо ідея допомоги таким дітям близька вашому серцю — ласкаво просимо в наш проект!